اپلیکیشن مرکز پویا نمایی صبا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:20
روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا

حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران

مرکز پویانمایی صبا به عنوان بزرگترین تولید کننده پویا نمایی کشور در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران حضوری فعال و پر رنگ خواهد داشت.

مرکز پویانمایی صبا به عنوان بزرگترین تولید کننده پویا نمایی کشور در دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران حضوری فعال و پر رنگ خواهد داشت. به گزارش روابط عمومی مرکز صبا ، این مرکز در راستای تولید محصولات پویانمایی و چند رسانهای ، جوایز متعددی را از جشنواره های داخلی و خارجی از آن خود کرده است و امسال نیز با ارائه آثار فاخر حوزه انیمیشن ، در دوازدهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران ، حضوری پررنگ تر خواهد داشت. بنابراین گزارش، مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی که همزمان با هفتمین بازار ملی پویانمایی تهران برگزار می شود علاوه بر ارائه آثارمختلف ، توان و ظرفیت خود را در رقابت با تولیدات خارجی به منصه ظهور خواهد گذاشت؛ رقابت، گفتگو،تعامل و تبادل تجربه با سایر تولیدکنندگان کشورهای مختلف از دیگر مباحثی هستند که مرکز صبا در راستای بالا بردن سطح کیفی و کمی تولیدات خود در این جشنواره از آنها بهره خواهد برد. مرکز پویانمایی صبا همچنین در دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران با تخصیص غرفه مستقل ، ضمن میزبانی هنرمندان، انیماتورها، کارگردان ها و تهیه کنندگان مطرح حوزه انیمیشن و مدیران گروه های تولیدی مرکز ؛ پاسخگوی سوالات مخاطبان و بازدید کنندگان این حوزه نیز خواهد بود. به گفته محمدرضا کریمی صارمی دبیر دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران ، در دو سال گذشته به علت محدودیت های کرونایی، لطمههای زیادی به شرکتهای انیمیشنسازی وارد شده است . وی با بیان اینکه مرکز صبا تولیدات زیادی دارد و به استاندارد مطلوب مخاطب رسیده است ، تصریح کرد: درصورت حمایت از انیمیشنسازان، میتوان جشن خودکفایی درتولید انیمیشن را در آینده ای نزدیک برگزار کرد . کریمی صارمی تاکید کرد : در مورد صنعتی شدن و تولید انبوه ، الان فرصت خوبی است که میتوان با جذب سرمایه ؛ فرهنگ و ایدئولوژی دینی خود را صادر کنیم، فقط لازم است این شرایط درک شود. گفتنی است دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران ، ۸ تا ۱۲ خرداد۱۴۰۱در مرکز آفرینشهای فرهنگی وهنری واقع در خیابان حجاب، برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

. تست لوگوی دیفالت . نسیم در پاییز 1401 . ما،جامعه و نسل امروز...سلام بر ابراهیم . به بهانه قسمت پایانی سریال پویانمایی سلام بر ابراهیم ما و ابراهیم هادی . «همسنگران» از روزهای جنگ می گویند . به بهانه پخش مجموعه «سلام بر ابراهیم» . بازدیدآقای مهدیان مدیر کل آرشیوهای سازمان صدا و سیما از آرشیو مرکز صبا . آغاز پخش مجموعه پویانمایی "سلام بر ابراهیم "از شبکه ۳ . « افسانه موزه ها» در قاب امید‎‎ . روایت عملیات های دفاع مقدس با هنر پویانمایی . آموزه های زندگی در «باغ قصه ها» . سری جدید «باغ قصه ها» در قاب شبکه پویا . 21 عنوان برنامه مرکز پویانمایی صبا در سیما به مناسبت محرم . سلام بر شهید کانال کمیل . مرکز پویانمایی صبا با ۵انیمیشن راهی بخش مسابقه پویانمایی فیلم شهر شد . تابستان در صبا . راه اندازی سامانه بروز رسانی تولیدات فاخر در مرکز صبا . نسخه سینمایی پویانمایی «سلام بر ابراهیم» آماده شد . اغاز فصل 4 مجموعه پویانمایی«ماهی بادکنکی» . حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران‎‎ . درخشش مرکز پویانمایی صبا در بخش مسابقه تلویزیونی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران . موفقیت مرکز پویانمایی صبا در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران . حضور فعال مرکز پویانمایی صبا در جشنواره پویانمایی تهران . پخش انیمیشن گولوبولا با موضوع کرونا و بهداشت و درمان از شبکه نهال... . فینگلیا به شبکه پویا رسید . دنیای آبی در سایه روایت قصه، مهارت‌های زندگی را برای کودکان فرهنگسازی می‌کند . انیمیشن پیامبران در قاب شبکه نهال . پخش انیمیشن 4k «چیا» از شبکه پویا‎ . در نشست خبری عوامل پویا نمایی «پهلوانان» عنوان شد؛ . دو انتصاب در مرکز پویانمایی صبا . سبک زندگی ایرانی در خانواده ایرانی . نوروز 1401 با برنامه های متنوع مرکز پویانمایی صبا . یادداشت آقای لیوانی رییس محترم مرکز پویانمایی صبا در نوروز 1401 . ماه رمضان با « قصه های من و آقاجان در شبکه پویا» . نسیم در بالاخونه می پیچد . مجموعه پویانمایی «شکرستان» نوروز امسال در شبکه نسیم . شبکه نهال میزبان «حاکم و حاتم» می شود . جزئیات اتفاقی عجیب در یک سایت معتبر جهانی . «سارا و سامان» به شبکه پویا می آیند . مهدکودک حیوانات (فینگیلیا) با هدف هویت بخشی وتقویت اعتماد به نفس در خردسالان به تولید می رسد . فرزندان آفتاب در قاب شبکه امید . تدارک فصل جدید و دراماتیک «پند پارسی» در مرکز پویانمایی صبا . درخشش مرکز صبا در هجدهمین اجلاس فناوری رسانه . شخصیت‌های "پهلوانان" براساس ویژگی های ابرقهرمانی و فوق انسانی پردازش نشده اند/سری جدید پهلوانان نوروز۱۴۰۱ راهی آنتن می شود . با بهره گیری از موضوعات روز در مجموعه "کوچولوهای کنجکاو" قوه تخیل کودکان را تقویت می کنیم . باغ قصه ها در قاب شبکه دو . گفتگو «دیباچه» با رئیس مرکز پویانمایی صبا . تهیه کننده و کارگردان مجموعه پویانمایی "چیا" ؛ فیلمنامه و قصه جذاب تضمین کننده موفقیت انیمیشن ها در بازار نابرابر تولیدات داخلی و خارجی است . «شکرستان» به نوروز می رسد . خانه ما در قاب شبکه نهال

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز پویا نمایی مرکز پویا نمایی صبا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد.